Práci nabízí

Práci nabídnout Práci poptat

Nabídka práce firma ATELIER SCHLITZ

3. 2. 2015 | okres: Praha

Pracoviště Praha - západ přijme absolventa zahradní architektury.

Pokračování

Technik zahradních realizací

13. 1. 2015 | okres: Prostějov

Technik zahradních realizací - podmínkou je vzdělání nebo praxe v oboru,řidičský průkaz sk.B,komunikační a organizační schopnosti.

Pokračování

Zahradník/Zahradnice

13. 1. 2015 | okres: Prostějov

Přijmeme zahradníka pro provoz realizací zahradních úprav střediska Přemyslovice. Podmínkou je vzdělání v oboru nebo praxe, řidičský průkaz sk.B,BE. Řidičský průkaz sk. C,CE vítán.

Pokračování

Zahradníci floristé a květináři - floristka - prodavačka květin

– Brno 15. 8. 2014 | okres: Brno

Pro novou prodejnu květin u krematoria města Brna hledáme od 1.9.2014 prodavačku květin - floristku s praxi v oboru. Prodej na turnusové směny, vč. 2 pracovních víkendů za měsíc. Mzda je tvořena po zapracování a zkušební době ze základu a procent z prodeje, průměrně cca 15 tis.brutto." Zašlete prosím krátký životopis na kontaktní e-mail: alkap@kvetiny-kaplan.cz

Pokračování

Zemědělství a lesnictví, České Budějovice - FLORISTA/KA

– České Budějovice 15. 8. 2014 | okres: České Budějovice

Hledáme uchazeče na pozici Florista nebo Floristka na poloviční pracovní úvazek.

Pokračování

Zahradník/Zahradnice

– Nové Hrady u Skutče 17. 4. 2014 | okres: Pardubice

Společnost Mgr. Petr Kučera hledá vhodného kandidáta na pozici Zahradníci pro pěstování zahradních rostlin - zahradník/nice. Jedná se o práci na plný úvazek, jednosměnný provoz.

Pokračování

Aranžer/ka květin, prodavač/ka

– Studénka 17. 4. 2014 | okres: Nový Jičín

Obsluha a prodej v květinářství, vazba a aranžování květin. Požadujeme: ŘP B ( výhodou) a praxe v květinářství ( výhodou) Zájemci se mohou hlásit u: Tereza Švecová Telefon:604239935 e-mail: kvetinkatereza@seznam.cz v době od: 8 do:17 ve dnech: na adrese:Poštovní 591, Studénka

Pokračování

Květinář/ka - aranžér/ka květinových vazeb

– Dolany u Olomouce 11. 4. 2014 | okres: Olomouc

Společnost MENCL CONSO s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Zahradníci floristé a květináři - květinář/ka - aranžér/ka květinových vazeb. Jedná se o práci na plný úvazek, jednosměnný provoz.

Pokračování

Zahradník – vedoucí pracovní skupiny

– Praha 11. 4. 2014 | okres: Praha

Hledáme zahradního mistra – vedoucího pracovní skupiny. Práce po celé ČR ze střediska v Praze. Časté služební cesty. Práce v terénu. Odpovědnost za týmovou práci.

Pokračování

Zahradníci floristé a květináři - aranžér/ka květin

– Brno 31. 3. 2014 | okres: Brno

Požadujeme vyučení ve floristickém oboru, praxe podmínkou! Nutná znalost a praxe vazby květin. Jedná se o práci ve stánkovém prodeji květin na ulici Česká/ Veselá ve středu Brna. Žádáme zájemce, aby nechodili na uvedenou adresu, ale kontaktovali nás předem na telefonu, nebo e-mailu. Nástup ihned.

Pokračování