Práci nabízí

Práci nabídnout Práci poptat

Zahradník / zahradnice pro ZELENÉ KOLO, s.r.o.

– Ústí nad Labem 22. 2. 2018 | okres: Ústí nad Labem

Zahradník / zahradnice pro ZELENÉ KOLO, s.r.o. Tykáš si s činnosti zahradníka? Nebráníš se dalšímu vzdělávání? Je ti blízká údržba veřejné zeleně a máš zkušenosti s jezírky, biotopy, osvětlením a závlahovým systémem? To všechno mluví ve tvůj prospěch. Hledáme posilu, která se nebojí manuální práce venku po celý rok. Přidej se do našeho týmu sympaťáků, na které se můžeš vždy spolehnout.

Pokračování

Výběrové řízení na obsazení místa referenta MěÚ Havlíčkův Brod

– Havlíčkův Brod 5. 2. 2018 | okres: Havlíčkův Brod

Výběrové řízení na obsazení místa referenta MěÚ Havlíčkův Brod

Pokračování

ZAHRADNÍK PRVOREPUBLIKOVÉ VILY STIASSNI

– Brno 2. 2. 2018 | okres: Brno

Národní památkový ústav, Územní památková správa v Kroměříži vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pozice ZAHRADNÍK PRVOREPUBLIKOVÉ VILY STIASSNI

Pokračování

Vedoucí Kanceláře krajiny a zelen infrastruktury

– Praha 31. 1. 2018 | okres: Praha

Institut plánování a rozvoje hl. m. Prahy, příspěvková organizace zřizovaná hl. m. Prahou, hledá vedoucí / vedoucího Kanceláře krajiny a zelené infrastruktury

Pokračování

Zahradník

– Jílové u Prahy 29. 1. 2018 | okres: Praha

Firma KAŠE – ZAHRADNICKÉ SLUŽBY, Jílové u Prahy hledá schopného kolegu Zahradníka do firmy, která se pohybuje na trhu více jak 25 let. Sídlo firmy je v Jílovém u Prahy.

Pokračování

Stromolezec / Arborista

– Praha 25. 1. 2018 | okres: Praha

Organizace Lesy hl. m. Prahy hledá nového kolegu nebo kolegyni na pozici Stromolezec / Arborista.

Pokračování

Zahradník - vedoucí pracovní skupiny

– Dřevčice 23. 1. 2018 | okres: Praha

Firma Realizace zeleně Dřevčice s.r.o. hledá posilu do týmu na pozici Zahradník - vedoucí pracovní skupiny

Pokračování

Výzkumný pracovník

– Průhonice 15. 1. 2018 | okres: Praha

VÝZKUMNÝ ÚSTAV SILVA TAROUCY PRO KRAJINU A OKRASNÉ ZAHRADNICTVÍ, v. v. i. (VÚKOZ), Průhonice hledá uchazeče na pozici Výzkumný pracovník.

Pokračování

Šmídová Landscape Architects s.r.o. hledá posilu

– Praha 12. 1. 2018 | okres: Praha

Hledáme nové kolegy/ně projektanty do krajinářského ateliéru Šmídová Landscape Architects s.r.o. Pokud je vaším oborem krajinářská architektura nebo architektura a chcete být součástí našeho týmu, pošlete vaše CV a portfolio na info@smidova-la.com. Velmi oceníme Vaši předchozí praxi v oboru, komunikativnost, znalost angličtiny nebo mezinárodní zkušenost. Nabízíme práci prezenčně v kanceláři s dlouhodobým výhledem spolupráce. Můžete očekávat širokou škálu projektů od rodinných zahrad po městské parky a krajinu, samostatné vedení projektů a přímou komunikaci s klienty a odbornými profesemi. Těšíme se na setkání s Vámi!

Pokračování

Samostatný obchodní zástupce, kancelář Hradec nad Moravicí + cestování po ČR.

– Hradec nad Moravicí 9. 1. 2018 | okres: Opava

Firma Flower Your Place Central Europe se specializuje na mechanizovanou výsadbou cibulovin, ale nabízíme také trvalky a semena volně rostoucích květin. Hledáme samostatného obchodního manažera pro Českou republiku, který bude jednat s klienty, kterými jsou převážně zástupci měst, ale také architekti. Motivační dopis včetně CV prosím zašlete na: info@floweryourplace.com.

Pokračování