Večerní prohlídka a retrovečer s koncertem Emila Viklického zpestří letní květinovou výstavu Flora Olomouc

20. 7. 2018 | autor: Mgr. Michaela Nováková

(TZ) V rámci letní květinové etapy Flora Olomouc (16.-19.8) se mohou návštěvníci 17.8. od 20 hodin těšit na autorem komentovanou večerní prohlídku speciálně nasvícené ústřední expozice v pavilonu A s názvem "Rozkvetlá léta"

Kdy nejlépe nasát jedinečnou atmosféru vystavovaných květinových exponátů v pavilonu A než při vyhledávané večerní autorské prohlídce v pátek 17. srpna. Na netradiční podívanou naváže retrovečer plný vzpomínek na uplynulých 60 let prostřednictvím talkshow s významnými osobnostmi Flory za hudebního doprovodu dua Emil Viklický (klavír) a Josef Fečo (kontrabas). Vstupenky na páteční večer jsou již v prodeji.
Mezinárodní květinová výstava Flora Olomouc 2018, letní etapa bude své návštěvníky hostit 16. – 19. srpna. V pátek 17. srpna se pak mohou návštěvníci od 20.00 do 20.30 hodin těšit na oblíbenou večerní prohlídku slavnostně nasvícené hlavní expozice v pavilonu A s jubilejním názvem „Rozkvetlá léta“, která svým ztvárněním mapuje šest dekád květinových výstav na Floře. Večerní prohlídka bude i tentokrát okořeněna komentářem samotného autora. Od 20.30 do 22.00 hodin na ni naváže stylová talkshow se zajímavými hosty na téma „Jak se Flora Olomouc zapsala do našich životů“. Mezi pozvanými hosty večera jsou Ing. Vladimír Sitta, Vladislav Galgonek a Emil Viklický, který se zároveň postará o hudební zážitek svým koncertním vystoupením. Občerstvení po celý večer je pro návštěvníky zajištěno. Vstupenky na páteční večer stojí 150 Kč online, na místě pak 180 Kč a jsou k zakoupení na www.flora-ol.cz.

https://www.flora-ol.cz/…lora-olomouc

Komentáře

Přidat komentář

Je-li dnes pondělí, co bylo včera za den?