Nabídka: ŠEF DESIGNER YYYY

21. 10. 2019 | místo konání: Praha | okres: Praha

Ateliér krajinářské architektury YYYY, hledá kolegu na pozici Šéf Designer

KDE: Praha, Holešovice

OD KDY: září – listopad 2019

HL. NÁPLŇ PRÁCE:

  • vedení malého týmu
  • leader větších projektů
  • design
  • „pravá ruka“

V KOSTCE: Hledám pravou ruku, která dokáže nalézat vlastní řešení, dokáže delegovat práci, jednat v souladu s filozofií ateliéru. Člověka, pro koho je projekční praxe samozřejmostí a chtěl by se posunout zas o kus dál. Hodí se pro projektanty s praxí alespoň 3 roky, s citem pro design, projekční praxe samozřejmostí, dobrými komunikačními schopnostmi, vlastním názorem a chutí dělat správná rozhodnutí. Nelze pracovat na dálku.

NABÍZÍM:
Slušnou odměnu. Zázemí v zajetém ateliéru s veškerou výbavou, práci na zajímavých projektech. Zkušenosti ze zahraničního ateliéru a desetileté praxe v oboru.

ZPŮSOB: Svá cv a portfolia posílejte na Tereza@YYYY.cz

Budu ráda za průvodní zprávu, zahrňte do ni prosím i odpovědi, které souvisí s pozicí: Jaké máte zkušenosti s vedením konkrétně, jaké se zprávcování větších projektů – co jste na nich konkrétně Vy dělal/a, dokázal/a byste mi napsat jaké profese byste očekával/a, že budou přizvání na projekt parku? Jak byste takové profese hledal/a/ oslovoval/a?

Jakým způsobem jste pracoval/a s krajinářskou architekturou – ve škole/ v práci. V jaké formě, v jaké projekční fázi. Jaká byla Vaše role?

Mohl/a byste mi napsat vzorový dopis pro klienta, který urgentně požaduje práce, které nejsou v zadání. Tzn. jak se popasujete se situací, když nevíte, zda mu ji můžete slíbit a kdy.

"Dobrý den YYYY,

na zahradě bychom potřebovali ještě nějak vymyslet bazén s altánem a venkovní kuchyní. Potřebovali bychom to do týdne mít hotové.

Kilián"

Budu se těšit Tereza

Komentáře

Přidat komentář

Kolik má pavouk nohou?