Zpravodaj

Proč navštívit prodejní centrum Zahrady Šmahel v Dražkovicích?

6. 10. 2009 | autor: Martina Šille

Prodejní centrum v Dražkovicích rozšířilo sortiment nabízených produktů. Okrasné stromy a keře, zahradnické a dekorační materiály, technika a materiály pro zakládání zahrad, to vše za velmi příznivé ceny. Součástí služeb jsou návrhy, realizace, údržba zahrad.

Pokračování

V komplexním přístupu k potřebám zákazníků je klíč k úspěchu

5. 10. 2009 | autor: Ivana Čermáková

Firma ITTEC byla založena v roce 1995. Její filosofií je poskytovat komplexní a profesionální služby v oblasti péče o travnaté plochy zahrad, parků a sportovních ploch. A právě v neustálém rozšiřování služeb, jak napovídá samotný úvod, vidí ITTEC klíč k úspěchu.

Pokračování

Účinné a šetrné hnojení přátelské k životnímu prostředí

5. 10. 2009 | autor: Karel Pecl

Firma EKOVERMES rozšířila řadu svých výrobků o další novinky, např. Vermesfluidy pro kaktusy, okrasné dřeviny, cibuloviny atd. Nejdříve se ale seznamte se stávajícím sortimentem - organickými hnojivy významnými pro ekologické zemědělství.

Pokračování

Okrasné zahradnictví Karel Petr – Většina pěstovaných rostlin je z vlastní produkce

5. 10. 2009 | autor: Karel Petr

Většina pěstovaných rostlin Zahradnictví Karel Petr je z vlastní produkce – listnaté a jehličnaté dřeviny, stromy, skalničky a trvalky, okrasné trávy. Další činností jsou realizace a údržba zahrad.

Pokračování

Semena exotických rostlin od firmy Koexflor

5. 10. 2009 | autor: Petr Mitiska

Na českém trhu je firma Koexflor jediná, která nabízí nejširší sortiment semen exotických rostlin v barevných sáčcích.

Pokračování

Ovocná školka Pod Kostelíkem ve výšce 470 m nad mořem

5. 10. 2009 | autor: Zdeněk Jedlička

Prioritou Zdeňka Jedličky a spol.je kvalita a specializace. Zkouší různé druhy ovoce a jejich vhodnost do vyšší nadmořské výšky.

Pokračování

Našim posláním je poskytovat vyšší formy služeb než je současný standard

5. 10. 2009 | autor: Čestmír Vymyslicky

Činnost je zaměřena na ochranu a tvorbu životního prostředí, jedná se o realizační činnosti, jako jsou výsadba a udržování zeleně, zakládání a údržba všech druhů a stylů okrasných zahrádek a zahrad. To vše spojené s vnímáním krásy přírody a prostředí.

Pokračování

V růžové školce ve Fryčovicích se specializují na růže

5. 10. 2009 | autor: Pavla Filipcová

V růžové školce Filipcová pěstují keřové a stromkové růže, vybírají a testují různé odrůdy do našeho podnebí. Rovněž se zabývají pěstováním a prodejem vánočních stromků.

Pokračování

Naši velkou láskou jsou fuchsie

5. 10. 2009 | autor: Pavla Horčicová

Kromě fuchsií nabízí zahradnictví Pavel Salač sazenice zeleniny, balkonových rostlin a trvalek, hrnkované jarní cibuloviny, kontejnerované lilie a chryzantémy.

Pokračování

Svaz květinářů a floristů ČR pro květináře a floristy z celé ČR

5. 10. 2009 | autor: Jana Ischiová

Svaz květinářů a floristů ČR (SKF ČR) je profesní organizací květinářů a floristů z celé České republiky. Jeho posláním je hájit zájmy svých členů, mapovat odbornou úroveň a statistická zjištění v pěstování a obchodování s květinami a také zajišťovat zvyšování kvalitativní úrovně a povědomí o české floristice u široké laické veřejnosti.

Pokračování