Zpravodaj

Zahradnické centrum, do kterého můžete zavítat i o víkendu

8. 10. 2009 | autor: Luboš Ferenčík

Nabízí široký sortiment rostlin pro zahradu i interiér, dále okrasné dřeviny a keře, pokojové rostliny, řezané květiny, značkové květináče, značkové nářadí, venkovní keramiku, kameny, hnojiva, postřiky, substráty, semena a cibuloviny, ovocné stromy a keře, interiérovou keramiku, jezírka, sezónní zboží.

Pokračování

Flora Garden s.r.o., to jsou dvě zahradnická centra v Bakově nad Jizerou a v Jičíně

8. 10. 2009 | autor: Michaela Tomcová

Zahradnické centum FLORA v Bakově nad Jizerou nabízí na prodejní ploše 3 600 m2 více než 2 500 položek zboží pro dům a zahradu.

Pokračování

Garden Centrum Ostrava poskytuje své služby již od roku 1991

8. 10. 2009 | autor: Zdeněk Adam

Firma se zaměřením na prodej semen, cibulovin, zahrádkářských potřeb, ovocných stromků, okrasných rostlin a balkónových květin byla založena v roce 1991. Počátkem roku 2009 byl jako doplňující služba pro zákazníky zprovozněn internetový obchod www.garden-centrum.cz .

Pokračování

Již dvacet let na trhu s firmou HŰ-BEN

8. 10. 2009 | autor: Ing. Iveta Benešová

Firma Ing. Iveta Benešová, Hű-Ben (založená v roce 1989) ve svém výrobním sortimentu pro Vás připravila širokou nabídku zboží pro zahrádkáře, akvaristy a ornitology.

Pokračování

Když se naváže na rodinnou tradici, tak se květinářství a zahradnictví podaří...

8. 10. 2009 | autor: Lenka Miltová

Květiny Milt, květinářství a zahradnictví, je jako rodinný podnik založený roku 1992. Firma navázala na rodinnou tradici v zahradnickém oboru, sahající nepřetržitě do 19. století.

Pokračování

Jitka Kalábová představuje firmu K+K zahrada s.r.o. a navíc jednu novinku – Kapsáře na květiny

8. 10. 2009 | autor: Jitka Kalábová

K+K zahrada s.r.o. se zabývá zahradní architekturou, pěstuje a prodává trvalky, skalničky, traviny a vodní rostliny, provádí veškerou floristickou činnost.

Pokračování

Dlouhodobá tradice zahradnická v srdci Valašska

8. 10. 2009 | autor: Radim Kývala

Zahradní centrum Kývala se nachází na pokraji Valašského Meziříčí a má ve městě dlouhodobou tradici. V roce 2001 bylo otevřeno velké zahradní centrum, které na více než 1000m2 venkovní plochy uspokojí jak laika, tak i náročného zákazníka svým velkým výběrem zboží a sortimentu. Součástí zahradního centra je skleník, ve kterém celoročně najdete pokojové květiny a sezónně balkónové rostliny. Zahradní centrum je rozděleno do několika sekcí. Vše je rozděleno a nabízeno zákazníkovi tak, aby si sám mohl vybrat. Ostatně posuďte sami...

Pokračování

Juniperus - zahrada Vašich snů...

8. 10. 2009 | autor: Eva Štěpánková

V zahradnictví u Štěpánků se zaměřují na okrasné stromy a keře, ovocné dřeviny, růže, skalničky, zahradní výrobky, zahradnické potřeby. Sezónně nabízí dušičkovou vazbu.

Pokračování

Časopis Naše krásná zahrada

7. 10. 2009 | autor: Jiří Dvořák

Přehled novinek, trendů a zajímavostí ze zahradnického světa.

Pokračování

Představujeme se… Ing. Pavel Chlouba Vás seznámí s rodinnou firmou, která působí na zahradnickém trhu od roku 1999

7. 10. 2009 | autor: Ing. Pavel Chlouba

„Od začátku naší existence působíme ve dvou oblastech zahradnictví, které spolu významně souvisí, a přeci jsou dost odlišné. Dlouhou dobu měla prioritu spíše fyzicky tvořivá část naší práce – zejména zakládání zahrad a veřejné zeleně. Druhým oborem našeho podnikání se stala činnost, kterou souhrnně označujeme termínem „zahradnická publicistika“. S postupným vývojem zahradnická publicistika narostla na významu a na celkovém podílu firemních aktivit dosáhla přibližně stejného významu jako realizace zahrad. Podívejme se, co ta naše práce vlastně obnáší.“

Pokračování