Zpravodaj

Okrasná školka listnatých a jehličnatých dřevin v České Skalici

6. 10. 2009 | autor: Jan Hrabík

Základním sortimentem okrasné školky jsou listnaté keře, jehličnaté keře a stromy, listnatí a jehličnatí roubovanci.

Pokračování

Lesní školkařská činnost v Týništi nad Orlicí má již více než šedesátiletou tradici

18. 11. 2015 | autor: Ing. Jiří Zajíc, CSc.

V lesní školce je pěstován úplný sortiment jehličnatých a listnatých prostokořenných a obalovaných sazenic. Navíc se zaměřuje na využití nadbytečné zemědělské půdy a produkci energetických rostlin, jako jsou rychlerostoucí dřeviny, především topoly.

Pokračování

Zahradnická tradice sahá u Chládků hluboko do 19. století

6. 10. 2009 | autor: Jiří Chládek ml.

Zahradnické centrum bylo založeno v roce 1992 manželi Chládkovými. Od počátku bylo jasné, že hlavní síla zahradnického centra je v odborném prodeji veškerého rostlinného sortimentu. Zatímco rostlinám se dostává potřebné péče, zákazník má možnost při nákupu získat potřebné informace a rady. Lidé si sem nepřicházejí jenom nakoupit, ale také načerpat nápady, jak zvelebit svou zahradu a byt...

Pokračování

Zahradnické centrum Líbeznice – PROMĚNY A INSPIRACE

6. 10. 2009 | autor: Štěpán Šmerda

Před třemi lety se líbeznické zahradnictví proměnilo v zahradnické centrum se vším, co k němu patří. „Na ploše menší než fotbalové hřiště najdete bohatý výběr rostlin, zahradnického nářadí, přípravků a doplňků právě tak jako škálu originálních dekorací. Vlastně všechno důležité, co je potřeba k zahradničení a pro zkrášlení domova či chalupy. A kdybyste si přece nevěděli rady, rádi vám ochotně poradíme“ radí pan Štěpán Šmerda. „Záleží na tom, co chcete. Pokud to víte, nemůžete odjet s prázdnou.“

Pokračování

V Sobčicích se specializují na vřesovištní rostliny

6. 10. 2009 | autor: Věra Janouchová

iž od třicátých let minulého století se Janouchovo zahradnictví specializuje na vřesovištní rostliny. Dnes se tam pěstuje převážně Erica gracillis,hybrida,arborea,Erica carnea a Calluna vulgaris.

Pokračování

Jsme rádi, že Vás můžeme oslovit prostřednictvím Hortiflory na těchto stránkách

6. 10. 2009 | autor: Romana Michálková

„Jsme rodinnou firmou působící v oblasti Kácova již v páté generaci. Naším hlavním cílem jsou kvalitní a komplexní služby zákazníkům v celé šíři zahradnické činnosti,“ píše k nám RNDr. Romana Michálková.

Pokračování

Proč navštívit prodejní centrum Zahrady Šmahel v Dražkovicích?

6. 10. 2009 | autor: Martina Šille

Prodejní centrum v Dražkovicích rozšířilo sortiment nabízených produktů. Okrasné stromy a keře, zahradnické a dekorační materiály, technika a materiály pro zakládání zahrad, to vše za velmi příznivé ceny. Součástí služeb jsou návrhy, realizace, údržba zahrad.

Pokračování

V komplexním přístupu k potřebám zákazníků je klíč k úspěchu

5. 10. 2009 | autor: Ivana Čermáková

Firma ITTEC byla založena v roce 1995. Její filosofií je poskytovat komplexní a profesionální služby v oblasti péče o travnaté plochy zahrad, parků a sportovních ploch. A právě v neustálém rozšiřování služeb, jak napovídá samotný úvod, vidí ITTEC klíč k úspěchu.

Pokračování

Účinné a šetrné hnojení přátelské k životnímu prostředí

5. 10. 2009 | autor: Karel Pecl

Firma EKOVERMES rozšířila řadu svých výrobků o další novinky, např. Vermesfluidy pro kaktusy, okrasné dřeviny, cibuloviny atd. Nejdříve se ale seznamte se stávajícím sortimentem - organickými hnojivy významnými pro ekologické zemědělství.

Pokračování

Okrasné zahradnictví Karel Petr – Většina pěstovaných rostlin je z vlastní produkce

5. 10. 2009 | autor: Karel Petr

Většina pěstovaných rostlin Zahradnictví Karel Petr je z vlastní produkce – listnaté a jehličnaté dřeviny, stromy, skalničky a trvalky, okrasné trávy. Další činností jsou realizace a údržba zahrad.

Pokračování