Zpravodaj

S úsměvem Vás obslouží v Ústí nad Orlicí

30. 9. 2009 | autor: Ing. Simona Malá

Přímo na náměstí v Ústí nad Orlicí nabízí Květinářství u Medarda široký sortiment rostlin, sadbu, semena, květináče, obaly, zeminu, hnojiva. Také veškerou vazbu, doručení květin, výzdobu květinami atd.

Pokračování

Díky osobnímu přístupu se k nám lidé rádi vracejí

30. 9. 2009 | autor: Jana Záhorová

Květiny Dárky – Jana Záhorová nabízí kvalitní služby v oblastí dekorací a aranžování, výzdoby interiérů i exteriérů.

Pokračování

Již pět let projekty zahrad od Ing. Pavla Matisky

30. 9. 2009 | autor: Ing. Pavel Matiska

Zahradnická firma Ing. Pavla Matisky působí na trhu v oboru projektování, zakládání a údržby zeleně od roku 2004. Hlavním posláním firmy je vdechnout život a tvar zeleni kolem nás. Ať už jde o tvorbu soukromých zahrad na klíč, parkové úpravy v okolí firemních sídel nebo návrhy sadových úprav v okolí bytových výstaveb či kulturních a obchodních center.

Pokračování

Speciální zemědělská technika s tradicí

30. 9. 2009 | autor: Ing. Radek Ostratický

Firma OSTRATICKÝ je známa širokým sortimentem speciálních strojů pro vinice a sady. Bohaté, dlouholeté zkušenosti umožňují tento sortiment nejen neustále rozšiřovat, ale jednotlivé stroje i zdokonalovat. Proto dnes mimo svého tradičního sortimentu může nabídnout i širokou škálu strojů a zařízení profesionálních strojů pro údržbu zeleně a komunální služby.

Pokračování

O firmě EZS s.r.o. z Ústí nad Labem

29. 9. 2009 | autor: Ing. Zuzana Erbenová

Odborné zahradnictví s kvalitními nadčasovými službami a každoročními pěstitelskými úspěchy v produktech pro maloodběratele.

Pokračování

Představuje se Vám INET...

29. 9. 2009 | autor: Ing. Josef Bečka

Od samého počátku činnosti se firma specializovala na zpracování plastů, a to zejména PVC-fólií. Významné oblasti činnosti jsou rodinné bazény a příslušenství a zahradní jezírka a příslušenství.

Pokračování

Kompletní realizace se zaměřením na kvalitní hydroizolaci

29. 9. 2009 | autor: Jana Vokálová

Stavcom se zabývá kompletní realizací ozeleněných střech, střešních zahrad, koupacích jezírek, okrasných vodních nádrží a dalších staveb, u kterých je požadována kvalitní hydroizolace s dlouhou životností. Materiály k realizaci je možno celoročně zakoupit v prodejně firmy.

Pokračování