Jak inzerovat

Na HORTIFLORA.CZ se můžete zapsat do databází:

HORTIFLORA REGISTR

Základní všeobecná firemní databáze pro okrasné zahradnictví a související obory.

Specializované databáze:

Databáze speciál

Podrobné databáze pro specializované obory

 • Hřiště a sportoviště
 • Sadovnictví, arboristika, údržba zeleně
 • Prvky zahradní architektury
 • Stroje a mechanizace
 • Nástroje, nářadí
 • Zavlažování
 • Skleníky a foliovníky
 • Fólie, textilie a sítě
 • Floristika
 • Sezónní zboží
 • Agrochemie, ochrana a výživa
 • Substráty, zemina, rašelina
 • Nádoby
 • Školství a vzdělávání

Jak zapíšete firmu do databáze?

Vyberte nejvhodnější způsob zápisu:

Bezplatný zápis do adresáře

Vyhledavač zveřejní Vaše kontaktní údaje, základní obory činností a podrobný komentář k firemnímu zápisu. Bezplatné zápisy nejsou upřednostňovány ve výsledcích hledání na HORTIFLORA.CZ

Zápis do adresáře s přednostním řazením bez inzerce

vyhledavač zveřejní Vaše kontaktní údaje, základní obory činností, podobory činností, podrobné komentáře k oborům a k firemnímu zápisu. Váš firemní zápis bude zveřejněn v tištěném vydání katalogu HORTIFLORA REGISTR. Placené zápisy jsou upřednostňovány ve výsledcích hledání na HORTIFLORA.CZ a mají vždy přednost před zápisy bezplatnými

Podle typu poskytnutých slev zaplatíte 290 - 680,- Kč/rok (bez DPH)

Zápis do adresáře s přednostním řazením a inzercí

Vyhledavač zveřejní Vaše kontaktní údaje, základní obory činností, podobory činností, podrobné komentáře k oborům a k firemnímu zápisu a obrazovou inzerci. Váš firemní zápis vč. plošné inzerce bude zveřejněn v tištěném vydání katalogu HORTIFLORA REGISTR. Placené zápisy s inzercí mají nejvyšší preferenci ve výsledcích hledání na HORTIFLORA.CZ a zobrazují se vždy před ostatními typy zápisů.

Zaplatíte cenu dle typu vybrané inzerce – viz ceník

Placený zápis je vždy na období jednoho roku. Pokud zápis obnovíte na následující roční období, získáte vždy slevu 50% z celkové ceny zápisu.

Slevu 100,- Kč z ceny zápisu získáte, pokud se zavážete na svých webových stránkách umístit odkaz na HORTIFLORA.CZ nebo alespoň jednou ročně přispějete článkem o Vaší firmě do sekce Zpravodaj.

Pokud je Váš zápis starší než jeden rok, je automaticky evidovaný jako neautorizovaný. U neautorizovaného zápisu zveřejní vyhledavač Vaše kontaktní údaje, základní obory činností a podrobný komentář k firemnímu zápisu. Neautorizované zápisy nejsou podporovány ve výsledcích vyhledávání.

zapsat firmu do databáze aktualizovat firemní údaje objednat přednostní řazení

Jak funguje vyhledávání na HORTIFLORA.CZ?

HORTIFLORA.CZ se vždy snaží nabídnout co nejpřesnější výsledky hledání. Ve výsledcích hledání proto vždy upřednostňujeme aktualizovaná autorizovaná data před daty neautorizovanými. Pravidelná spolupráce s HORTIFLOROU je proto první podmínkou, abychom o Vás mohli aktivně informovat.

Potřebujete v určitém období předběhnout ve výsledcích hledání konkurenci?

Na libovolně dlouhé období (nejvýše však jeden rok) objednejte k placenému zápisu službu promo v ceně 20,- Kč / den (bez DPH). Všechny firmy se stejným typem zápisu a bez služby promo budou ve výsledcích hledání v kategorii Hortiflora doporučuje na všechna klíčová slova vždy za Vámi.

HORTIFLORA.CZ zajišťuje obchodní propagaci přednostně svým obchodním partnerům. Ve výsledcích hledání v databázích je vždy zohledněna celková částka investovaná do propagace. Využijte široké škály placených zápisů a buďte viditelní. Na výsledky hledání nemají vliv poskytnuté slevy.

HORTIFLORA.CZ zajišťuje obchodní propagaci aktivním partnerům. Pravidelné přispívání do sekce Zpravodaj zvýší vaši šanci na získání nových obchodních kontaktů. Publikujte články o Vaší nabídce, zajímavosti, informace o aktuálních akcích či slevách, připravovaných projektech. Nezapomeňte, že HORTIFLORA.CZ samostatně vyhledává i v článcích. Každá publikovaná zpráva navíc zvýší počet Vašich zpětných odkazů a vylepší Vaše pozice ve všeobecných vyhledavačích jako jsou Google, Seznam aj.

Jaké jsou další výhody placeného zápisu na HORTIFLORA.CZ?

Všechny firmy s placeným zápisem jsou bezplatně zařazeny do tištěné verze katalogu firem HORTIFLORA REGISTR. Tento průvodce okrasným zahradnictvím je bezkonkurenčně nejrozšířenějším oborovým periodikem.

Objednáte-li placený zápis s inzercí, zveřejníme informace o firmě včetně plošné inzerce. Katalog vychází v nákladu 5000 ks.

Volejte 466 958 968 nebo pište na info@hortiflora.cz.

Potřebujete být vidět na HORTIFLORA.CZ ihned? Objednejte reklamní banner!

Velký banner v záhlaví všech stran vč. titulní
950 × 100 px … 4.900 Kč / měsíc, časové slevy

Velký centrální banner na titulní straně
710 × 100 px … 3.900 Kč / měsíc, časové slevy

Standardní bannery v levé liště všech stran vč. titulní
220 × 180 px … 2.200 Kč / měsíc, časové slevy

Potřebujete doplňující informace k propagaci na HORTIFLORA.CZ?

Volejte 466 958 968 nebo pište na info@hortiflora.cz.